Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > PlayVolley: Sezon zakończony, nagrody rozdane

PlayVolley: Sezon zakończony, nagrody rozdane

fot. archiwum

Pierwszy sezon Ligi Siatkówki Firm PlayVolley przeszedł do historii. Jego oficjalne zakończenie nastąpiło podczas Gali, wszystko zaś zwieńczyła impreza finałowa. Na Gali uhonorowane zostały wszystkie zespoły.

Ekipy z miejsc 4-10 otrzymały pamiątkowe statuetki, drużyny z "trójki" natomiast – pucharym, medale i oczywiście nagrody. Brązowe krążki przypadły ekipie PKO BP. – W następnym sezonie będą już złote – żartowali zawodnicy sympatycznej ekipy. Srebre – na szyi zawiesili zawodnicy Coca Power, którym do złota zabrakło ledwie kilku punktów. – W następnej edycji złoto jest nasze – uśmiechali się. Złote medale odebrali siatkarze Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej. – Patrząc na aspiracje naszych rywali, o złoto w następnym sezonie będzie bardzo trudno. Ale to jest nasz cel – mówili.

Rywalami byli jednak tylko na boisku. Podczas Gali i imprezy stanowili jedną wielką "rodzinę". Wszyscy razem oklaskiwali zawodników, którzy wywalczyli wyróżnienia indywidualne. Prawdziwą gwiazdą ligi okazał się Rafał Dej, kapitan zespołu firmy Panasonic. Choć przedstawiciele Panasonica zajęli najgorsze w sporcie – czwarte miejsce, Rafał Dej zgarnął aż cztery nagrody indywidualne, ze statuetką MVP na czele. Najlepszą zawodniczką ligi była kapitan drużyny PKO BP – Anna Ostaszewska. Przyznano również nagrodę specjalną: fair-play. Otrzymał ją Robert Kowalczyk z drużyny Andra za pomoc i transport do szpitala kontuzjowanego podczas meczu kolegi z zespołu. On też, mimo że nieobecny na Gali, otrzymał największe brawa.

Nagrody indywidualne:
Najlepiej punktujący: Rafał Dej (Panasonic)
Najlepiej zagrywający: Paweł Grabowski (Coca Power)
Najlepiej blokujący: Rafał Dej (Panasonic)
Najlepiej broniący: Wojciech Grabowski (PW IChiP)
Najlepiej atakujący: Rafał Dej (Panasonic)
Nagroda fair-play: Robert Kowalczyk (Andra)
Najlepsza zawodniczka sezonu: Anna Ostaszewska (PKO BP)
Najlepszy zawodnik sezonu: Rafał Dej (Panasonic)źródło: www.playvolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved