Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mirosław Zawieracz asystentem Wojciech Lalka

Mirosław Zawieracz asystentem Wojciech Lalka

fot. archiwum

Dziś do sztabu szkoleniowego PTPS Piła dołączył Mirosław Zawieracz. Były szkoleniowiec Jokera Piła, Płomienia Sosnowiec i Jadaru Radom będzie asystentem trenera Wojciech Lalka. Umowa została podpisana do końca sezonu.

Mirosław Zawieracz to pilanin, ma 44 lata, a jego nazwisko nie jest obce siatkarskim kibicom. Był trenerem Jokera Piła, skąd przeniósł się do Sosnowca. Z Płomieniem zajął dobre, 7. miejsce w Polskiej Lidze Siatkówki, jednak po sezonie zespół został wycofany z rozgrywek. W poprzednim sezonie Zawieracz prowadził siatkarzy Jadaru Radom, gdzie został zastąpiony przez Jana Sucha.


W dniach 28-30.12.2009 PTPS organizuje Turniej Sylwestrowy w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju udział wezmą: KS Piecogaz S.A. Murowana Goślina, Pałac Bydgoszcz, PTPS Piła I, PTPS Piła II, Czarni Słupsk. Wszystkie mecze odbędą się w SP 2 przy ul. Roosevelta 12 w Pile. Początek turnieju w poniedziałek 28.12 o godz.16.00. Głównym sponsorem Turnieju jest Powszechny Zakład Ubezieczeń Na Życie S.A..źródło: inf. własna, www.nafta.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved