Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Natalia Bamber: Ważne, że gramy dobrze

Natalia Bamber: Ważne, że gramy dobrze

fot. archiwum

Przerwa świąteczna to doskonały czas na zregenerowanie sił i odpoczynek. Tym bardziej, że sezon jest wyjątkowo ciężki. Również dla Natalii Bamber, dla której czas spędzony w gronie najbliższych jest szczególnie cenny.

Dla atakującej reprezentacji Polski najważniejsze jest, by tych kilka wolnych dni spędzić z rodziną. – Dla mnie to się liczy najbardziej. Przez większość roku przebywam na zgrupowaniach, turniejach lub gram w lidze. Dla mnie zatem możliwość bycia z najbliższymi jest więc bardzo ważna. O wiele ważniejsza od prezentów, tego co będę jadła i całej otoczki – mówi cytowana przez Super Nowości siatkarka.

Koniec roku jest dobrym czasem na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć. Dla Natalii Bamber 2009 rok nie był rokiem złym. – Mam na swoim koncie medal mistrzostw Europy. W lidze też idzie nam dobrze. Choć na razie jesteśmy liderkami, nie to jest dla nas najważniejsze. Ważne, że gramy dobrze i oby tak było nadal – mówi zawodniczka Aluprofu Bielsko-Biała.

Jest jednak coś, co nie pozwala na pełne zadowolenie. – Niedosyt pozostawiają na razie występy w Lidze Mistrzyń. Jestem jednak optymistką i liczę, że wraz z nowym rokiem, uda nam się i w tych rozgrywkach zaistnieć – ma nadzieję Natalia Bamber.Całość wywiadu Piotra Pezdana w Super Nowościach

źródło: inf. własna, Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved