Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Piotr Lipiński: Trzeba się zebrac w sobie

Piotr Lipiński: Trzeba się zebrac w sobie

fot. archiwum

- Wieluń przyjechał w dniu meczu przy naszej klasie taki wynik nie powinien się zdarzyć. Jednak siatkówka jest takim sportem, że każdy wynik może się zdarzyć - mówił po przegranej w Pucharze Polski z siatkarzem Wieluń rozgrywający Delecty, Piotr Lipiński.

Chociaż od przegranej z Siatkarzem Pamapolem Wieluń w Pucharze Polski minęło już kilka dni, w Bydgoszczy wciąż nie milkną echa fatalnego występu. – Zagraliśmy bardzo słabo. Zarówno w ataku, jak i w przyjęciu, zero zagrywki. Nie wie, gdzie byliśmy myślami, chyba przy wigilijnym stole – mówił po meczu rozgrywający Delecty, Piotr Lipiński. Trzeba się zebrać w sobie i jeszcze ciężej na treningach pracować. Wieluń przyjechał w dniu meczu przy naszej klasie taki wynik nie powinien się zdarzyć. Jednak siatkówka jest takim sportem, że każdy wynik może się zdarzyć.

Zrobiliśmy sobie niezły prezent na święta. Możemy pogratulować chłopakom z Wielunia i trzeba z tego wyciągnąć jakieś wnioski. Takiej postawy mojego zespołu, szczególnie niektórych zawodników, nie spodziewałem się – stwierdził zaraz po meczu trener Waldemar Wspaniały.Wieluń zaskoczył nas bardzo ambitną gra. Było wiadomo, ze będą walczyć, że nie mają nic do stracenia. Przyjechali tu i tak naprawdę wyszli na boisko prosto z autobusu by wygrać – dodał.

Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane w Wieluniu w poniedziałek, 4 stycznia. Choć Pamapol ma przed nim sporą zaliczkę, to siatkarze z Wielunia pamiętają zeszłoroczną przygodę, gdy po wygranej 3:0 w Częstochowie w takim samym stosunku przegrali u siebie z AZS i odpadli z pucharu. – Będziemy chcieli bardzo awansować i nie możemy stracić seta w Wieluniu. Trzeba wygrać 3:0 lub 3:1, ale wówczas będą się liczyć małe punkty. 4 stycznia mamy mecz i będziemy musieli sobie najpierw parę ciężkich słów powiedzieć w szatni, żeby następny mecz przed naszymi kibicami nie wyglądał jak dziś – twierdzi Piotr Lipiński. – Rewanż jest sprawa otwartą, ale trzeba zagrać przynajmniej o klasę lepiej – dodaje trener Delecty, Waldemar Wspaniały.źródło: inf. własna, itv24.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved