Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Marcin Nowak: Delecta grała pod presją

Marcin Nowak: Delecta grała pod presją

fot. archiwum

- Miejmy nadzieję, że te dwa ostatnie wygrane mecze spowodują, że już tylko forma będzie rosła i będziemy na fali - powiedział po pucharowej wygranej w Bydgoszczy środkowy Siatkarza Pamapolu Wieluń, Marcin Nowak.

Cały zespół zagrał bardzo poprawnie w przyjęciu, co spowodowało, ze mieliśmy bardzo dobre rozegranie. Dzięki temu na skrzydłach mogliśmy kończyć ataki. Mieliśmy dużo bloków, wybloków – to były kluczowe elementy, które pozwoliły nam wygrać to spotkanie – analizował tuż po meczu przyczyny wygranej Marcin Nowak.Delecta grała pod presją, bo musiała wygrać to spotkanie. My zagraliśmy tak trochę z marszu, prosto z autobusu jak to się mówi, i udało się. Być może jest to jakiś sposób, bo do Warszawy też tak w ostatniej chwili wyszliśmy na mecz i wygraliśmy – żartował środkowy Pamapolu.

Pokazaliśmy, że potrafimy grać, a nie zawsze to nam wychodzi. Czasem mamy takie wpadki, że potem ciężko nam się podnieść. Miejmy nadzieję, że te dwa ostatnie wygrane mecze spowodują, że już tylko forma będzie rosła i będziemy na fali – twierdzi jeden z najbardziej znanych siatkarzy beniaminka PlusLigi.

W prasie pojawiły się ostatnio spekulacje na temat zmiany trenera w wieluńskim zespole, które jednak dość szybko uciął zarząd klubu. Teraz siatkarzy Pamapolu czekaj spokojna przerwa świąteczno-noworoczna. – Chcieliśmy zrobić sobie prezent na święta, bo ostatnie tygodnie były takie trochę niemrawe w naszym wykonaniu. Było dużo presji z różnych stron i mam nadzieję, że te dwa mecze uciszą trochę krytyków, a my będziemy mogli wrócić do normalnego trenowania – kończy Marcin Nowak.źródło: inf. własna, itv24.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved