Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Serie A: Trener Bartmana zwolniony

Serie A: Trener Bartmana zwolniony

fot. archiwum

Zbigniew Bartman nie ma ostatnio szczęścia do siatkarskich wyborów. Najpierw przydarzyła mu się niezbyt udana przygoda z rosyjską Superligą, a gdy zmienił otoczenie i został zawodnikiem zespołu Serie A, to jego nowy szkoleniowiec został zwolniony.

 

Nowa drużyna polskiego przyjmującego, Prisma Taranto ostatnie ligowe zwycięstwo odniosła w 13. kolejce (29 listopada). Wówczas na własnym parkiecie okazała wyższość nad ekipą Esse Ti Carila Lareto. Kolejne mecze to pasmo porażek zespołu z Taranto. Najpierw z RPA Perugia, następnie z Bre Banca Lanutti Cuneo i Coprą Piacenza. Ostatnia przegrana na własnym parkiecie z niżej notowanym zespołem Andreoli Latina sprawiła, że ekipa Zbigniewa Bartmana spadła na jedenaste miejsce w tabeli i traci aż siedem punktów do zajmującej ósmą lokatę (gwarantującą udział w play off) RPA Perugi.

Pasmo niepowodzeń drużyny z Taranto wyczerpało zaufanie działaczy do trenera Paolo Montagnaniego. W związku z tym Montagnani pożegnał się z funkcją pierwszego trenera Prismy. Narazie w jego rolę wcieli się dotychczasowy jego asystent  – Vincenzo Nacci. Nie wiadomo, czy Nacci pozostanie na tym stanowisku na dłużej, bowiem może działacze zdecydują się na zatrudnienie innego szkoleniowca.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved