Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dariusz Sobieraj nowym trenerem Sokoła Chorzów

Dariusz Sobieraj nowym trenerem Sokoła Chorzów

fot. archiwum

Siatkarki Sokoła Chorzów po ostatniej porażce w Aleksandrowie Łódzkim zajmują 9. miejsce w tabeli I ligi kobiet i zajęcie bezpiecznego miejsca po rundzie zasadniczej oddala się. Zarząd klubu zdecydował się na zmianę trenera, którym odtąd będzie Dariusz Sobieraj.

W związku ze słabymi dotychczasowymi wynikami, jak również w związku z niezadowalającym stylem gry, który nie daje gwarancji osiągnięcia „bezpiecznego" miejsca po rundzie zasadniczej, zarząd S.C.S. „Sokół" Chorzów podjął decyzję o zmianie szkoleniowców. W miejsce duetu Zdzisława Kania i Wojciech Jaroszewski na stanowisko trenera, zarząd postanowił powołać Dariusza Sobieraja.

Nowy trener chorzowianek przez ostatnie cztery lata był szkoleniowcem w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, opiekując się reprezentacjami Polski kadetek i juniorek.

Już pod wodzą nowego szkoleniowca chorzowianki w dniach 29-30 grudnia będą brały udział w turnieju w Pszczynie, jak również będą przygotowywać się do pozostałych meczów rundy rewanżowej. Zarząd postanowił również przyjrzeć się uważnie zaangażowaniu poszczególnych zawodniczek w zbliżających się treningach, sparingach i meczach.źródło: inf. własna, sokolchorzow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved