Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Prisma Taranto z Bartmanem w składzie znów przegrała

Prisma Taranto z Bartmanem w składzie znów przegrała

Chyba już nikogo nie zdziwi wieść o tym, że drużyna Zbigniewa Bartmana przegrała. Wprawdzie przyjmujący reprezentacji Polski zmienił klub, jednak nadal nie może przerwać tej złej passy. Tym razem Prisma Taranto uległa Andreoli Latina 1:3.

Mecz, który odbył się w Taranto trwał godzinę i 33 minuty, a sety kończyły się odpowiednio rezultatami 18:25, 25:16, 18:25 i 19:25. Polak zameldował się na parkiecie we wszystkich czterech odsłonach i zdobył 11 punktów, z czego 9 atakiem i 2 zagrywką.

Po raz kolejny większym dorobkiem punktowym w jego zespole pochwalić się mogą Cleber de Oliviera i Rodrigo Pinto Rivaldo, którzy na swoim koncie zapisali odpowiednio 19 i 16 punktów. Jednak to nie atak przeważył o zwycięstwie w meczu. Prisma zdobyła 41 punktów atakiem, przy 49 Andreoli, miała też więcej punktowych zagrywek, dokładniejsze przyjęcie, a poziom błędów był podobny.

Gwoździem do trumny dla drużyny Zbigniewa Bartmana okazał się blok. Przeciwnicy zdobywali punkty blokiem 18 razy, a sami zostali zatrzymani w ataku tylko 6 razy. MVP spotkania został Saitta Davide, a nam pozostaje tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia życzyć Zbigniewowi Bartmanowi jak najszybszego przerwania złej passy.

Prisma Taranto – Andreoli Latina 1:3
(18:25, 25:16, 18:25, 19:25)

Taranto: de Oliveira (19), Candellaro (3), Cozzi (3), Suxho (1), Rivaldo (16), Bartman (11), Ricciardello (libero) oraz Moretti (1), Westphal i Quartarone (2)

Latina: Saitta (7), Snippe (12), Geric (12), Vujevic (11), Spairani (11), Giombini (14), Giovi (libero) oraz van der Driest (2), Gitto, Nikic (1) i Fabroni