Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Ciszy, odpoczynku, radości – wszystkiego, co najlepsze

Ciszy, odpoczynku, radości – wszystkiego, co najlepsze

fot. archiwum

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. Wykorzystajmy go jak najlepiej, poświęćmy go rodzinie. Zanim wyłączycie komputer, by zasiąść do świątecznych stołów, przyjmijcie również życzenia od nas, siatkarskich strefowiczów. Niech te Święta będą dla Was wyjątkowe i wspaniałe.

Dziś już wigilia – dla chrześcijan dzień wyjątkowy, poprzedzający Święta Bożego Narodzenia. Dla wszystkich nas, niezależnie od wyznawanej wiary jest to czas szczególny. Czas, w którym możemy na moment przystanąć, odpocząć, nabrać pewnego dystansu do siebie i wszystkiego, co wokół nas się dzieje. To dobry moment na to, by wyłączyć się z codzienności i wspólnie z bliskimi zrobić coś, na co na co dzień brakuje nam czasu.

Chcielibyśmy Wam wszystkim życzyć, byście ten czas wykorzystali najlepiej jak potraficie. Byście właśnie w te dni zapomnieli na moment o troskach i pracy, żeby wróciły Wam najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, wspomnienia świąt pachnących z trudem zdobytymi pomarańczami. I żeby to wszystko, co się w Was wydarzy przez te dni, gdzieś tam w środku każdego pozostało.

Redakcja Strefy Siatkówkiźródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved