Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Bartosz Gawryszewski: W końcu przełamaliśmy się

Bartosz Gawryszewski: W końcu przełamaliśmy się

fot. archiwum

Bartosz Gawryszewski powoli wraca do zdrowia po kontuzji. Mecz z zespołem Skry oglądał z trybun, a ze zwycięstwa swojej drużyny cieszył się równie mocno jak jego koledzy na parkiecie. Po meczu powiedział, że bardzo ważne było przełamanie "kompleksu Skry".

Wiemy, że nie mogłeś wystąpić w spotkaniu ze Skrą z powodu kontuzji, jednak dopingowałeś swoich kolegów z drużyny z wysokości trybun. Jak wyglądał ten mecz z twojej perspektywy?

Bardzo ważny mecz dla nas i jedna bardzo ważna rzecz – w końcu przełamaliśmy się. Mieliśmy ten przysłowiowy „kompleks" Skry, ponieważ Resovii nigdy do tej pory nie udało się pokonać drużyny z Bełchatowa, także zwycięstwo w tym bardzo ważnym meczu smakuje jeszcze lepiej. Przed nami rewanż, do którego przystąpimy z podniesioną głową, ale wcześniej rozjedziemy się do domów, spokojnie na Święta.

Tym zwycięstwem podnieśliście również morale nie tylko zespołu, ale zarówno kibiców. Dla nich to wspaniała niespodzianka świąteczna. Wspomniałeś o rewanżu – czy ta chwila przerwy spowodowana świętami nie wybije was z rytmu? Potrzebujecie tylko jednego seta do finału Pucharu Polski, który odbędzie się w Bydgoszczy.Tak, to prawda. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy najlepszy z możliwych prezentów jaki moglibyśmy dać swoim kibicom. Myślę, że to się udało. Nie sądzę, żeby przed meczem w Bełchatowie coś mogło się zmienić. Będziemy przygotowywać się jak do każdego meczu i wierzę w to, że uda nam się przypieczętować awans.

Jak już wspomniałem jesteś kontuzjowany. Kiedy kibice będą mogli spodziewać się twojego powrotu do gry?

Ja na razie od czterech dni chodzę bez kul, także sukces, że mogę czynić to o własnych siłach. Myślę, że jeszcze trzy tygodnie rehabilitacji i powoli będę wracał do treningów. Wiadomo, że zdrowie jest najważniejsze. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy – lepiej teraz pauzować jakiś czas, niż potem miałyby nastąpić jakieś komplikacje. Nie mniej jednak jestem dobrej myśli.

Dziękuję bardzo za wywiad i życzę Wesołych Świąt.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved