Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Igor Prielożny: Dostałem ładny prezent na święta

Igor Prielożny: Dostałem ładny prezent na święta

fot. archiwum

- Dostałem ładny prezent na święta od klubowych działaczy. Wybrali świetny moment na rozstanie ze mną - ironizuje były już trener BKS Aluprof Bielsko-Biała Igor Prielożny. Zastąpił go dotychczasowy asystent Mariusz Wiktorowicz.

Wpływ na to miały trzy porażki w Lidze Mistrzyń. Ponadto Prielożny nie potrafił się dogadać w niektórych kwestiach z prezesem Czesławem Świstakiem.Nasza współpraca układała się różnie. Ale z jednego powodu rozstaliśmy się z Prielożnym za porozumieniem stron. Nie gwarantował nam realizacji przedsezonowych celów, czyli wygrania ligi, zdobycia Pucharu Polski oraz awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzyń. Dlaczego zwolniliśmy go przed świętami? Bo w styczniu mogłoby być już za późno – tłumaczył szef bielskiego klubu.

Nie ma na świecie trenera, który zagwarantowałby zdobywanie trofeów – odpowiada Prielożny.Spodziewałem się, że mogę stracić pracę, ale nie przypuszczałem, że rozstanę się z klubem w okresie świąt. Nie wiem, co było prawdziwą przyczyną mojego zwolnienia. Zostawiłem drużynę na pierwszym miejscu w lidze, a zespół wciąż ma duże szanse na awans do drugiej rundy LM. Wczoraj pożegnałem się z siatkarkami.

Niektóre z dziewczyn miały łzy w oczach. Świetnie mi się z nimi współpracowało. Szkoda, że nie mogłem dokończyć pracy – dodaje Słowak, którego następcą został jego asystent, 34-letni Mariusz Wiktorowicz.Więcej w „Przeglądzie Sportowym"
Autorem tekstu jest Leszek Błażyński

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved