Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wigilia z myślą o nowym roku

Wigilia z myślą o nowym roku

fot. archiwum

Po dwóch intensywnych treningach  i gierce wewnętrznej, siatkarze Jadaru Radom spotkają się dzisiaj na uroczystej klubowej wigilii. Szefowie i trenerzy klubu wybiegają już myślami do pierwszych dni stycznia, kiedy Jadar zagra w turnieju towarzyskim.

Co więcej, w jego trakcie będzie sprawdzał umiejętności Grzegorza Wójtowicza. Po dzisiejszym treningu siatkarze Jadaru Radom mogą odetchnąć wreszcie z ulgą. – Zafundowałem bowiem chłopakom ciężkie zajęcia na siłowni, odrobinę techniki i grę kontrolną. W końcu będą odpoczywać niemal przez tydzień – żartuje trener Jadaru Jan Such. Na zajęciach radomianie spotkają się w poniedziałek.

Po Nowym Roku tymczasem, w dniach 4-5 stycznia, wezmą udział w towarzyskim turnieju. – Swój udział w nim zapowiedział jeden z przedstawicieli pierwszej ligi ukraińskiej oraz Fart Kielce. Z Ukraińcami zagramy w poniedziałek, 4 stycznia. Natomiast z Fartem, który bardzo fajnie zaprezentował się w meczu Pucharu Polski, we wtorek. Obydwa spotkania zagramy w Radomiu – informuje szkoleniowiec.

Pojedynki będą miały niezwykle ważny aspekt dla szkoleniowców radomskiego jedynaka w Plus Lidze. – Nie tylko będę mógł bowiem sprawdzić formę naszego nowego środkowego Kreeka, ale także przyjrzeć się dyspozycji Grzegorza Wójtowicza, którego chcielibyśmy pozyskać na miejsce, które zwolnił Marcin Kocik – ujawnia trener Such. 20-letni przyjmujący, wywodzący się z Kedzierzyna-Koźle, w obecnym sezonie reprezentuje barwy Jokera Piła. Mierzy 191 cm wzrostu i może pochwalić się 340-centymetrowym zasięgiem w ataku i 315 cm w bloku.*Autorem tekstu jest Michał Podlewski

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved