Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wieczór wspomnień na meczu Czarnych

Wieczór wspomnień na meczu Czarnych

fot. archiwum

Klub kibica Czarnych wsparty przez zawodników Radom Rocks, na trybunach analizujący każde zagranie radomian właściciel Jadaru Tadeusz Kupidura z trenerem Janem Suchem- mecz radomian z Legią Warszawa był wyjątkowy pod każdym względem.

Gdy w pierwszym secie radomianie przegrywali 11:18, chyba tylko kibice, którzy co rusz intonowali przyśpiewkę: "Zagraj, zagraj, jak za dawnych lat" wierzyli w zwycięstwo w tej partii. Tymczasem dzięki kąśliwym zagrywkom Karola Fryszkowskiego i opracowaniu patentu na blok ekipy ze stolicy radomianie doszli rywali przy stanie 23:23. A bohaterem tej partii został właśnie Fryszkowski, który zakończył partię skutecznym atakiem.

Po tak efektownej końcówce w wykonaniu radomian siłą rozpędu toczyli oni kolejne partie. Tylko do stanu 5:5 w drugim secie pozwolili rywalom toczyć z nimi wyrównany bój. Dzięki znakomitej zagrywce wyszli na prowadzenie 12:7 i nie oddali go już do końca seta, oraz spotkania.

Czarni Radom – Legia Warszawa 3:0
(25:23, 25:16, 25:22)Czarni: Sąpór, Ostrowski, Staniec, Bucki, Fryszkowski, Szumielewicz, Biliński (libero) oraz Obremski, Słomka

Legia: Chmielewski, Karpiński, Grobelny, Godlewski, Tomkiewicz, Grunt, Olenderek (libero) oraz Ołtuszewski, Koźmian, Lipowski

Zobacz także:
Wyniki i tabela 14. kolejki gr. 3 II ligi mężczyzn

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved