Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Świąteczny prezent dla mieleckiej publiczności

Świąteczny prezent dla mieleckiej publiczności

fot. archiwum

We wtorek 22 grudnia o godzinie 18:00 siatkarki Stali Mielec podejmą w swojej hali mistrzynie Polski - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Dla sympatyków klubu z Mielca to prawdziwy gwiazdkowy prezent - zobaczyć w akcji najlepsze siatkarki w kraju.

Nie lada gratka czeka kibiców, którzy w przedświąteczny tydzień zasiądą w mieleckiej hali przy ulicy Solskiego. Będzie to doskonała okazja, by zobaczyć w akcji najlepsze siatkarki w kraju. Do dobrej dyspozycji wracają Aleksandra Jagieło oraz Agnieszka Bednarek-Kasza. Ich dobra gra na pewno będzie bardzo przydatna w Mielcu. Z kolei podopieczne trenera Rafała Prusa w zeszłej kolejce o mały włos nie sprawiły niespodzianki w meczu przeciwko siatkarkom z Bielska-Białej. Zawodniczki trenera Serwińskiego w starciu z mielecką Stalą przede wszystkim powinny uważać na dobrze spisujące się ostatnio Sylwię Wojcieską oraz Dorotę Ściurkę. Wymienione zawodniczki stanowią o sile zespołu z Mielca.

Mecz Muszyny z Mielcem może mieć zatem dwa oblicze. To oczywiste przy spotkaniach faworyta z tzw. "kopciuszkiem" ligi, jednak rzeczywistość ostatnio płata różne figle. Błyszcząca w ostatnim meczu Ligi Mistrzów Muszyna może pójść śladem PGE Skry Bełchatów i zlekceważyć słabsze rywalki, ale czy trener Serwiński na to pozwoli? Czy do meczu ze Stalą jego podopieczne podejdą niezmobilizowane? To raczej wątpliwe, ale siatkówka jest taką dyscypliną, że nigdy nie wiadomo co takiego stanie się na parkiecie.

Więcej w serwisie SportoweFakty.plAutorem tekstu jest Wojciech Lehmann

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved