Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Trener reprezentacji wraca do pracy

Trener reprezentacji wraca do pracy

fot. archiwum

Jerzy Matlak osiągnął wielki sukces sportowy, polskie siatkarki wywalczyły brąz mistrzostw Europy. Sukces ten znalazł się jednak w cieniu jego osobistej tragedii. Żona trenera wraca jednak do zdrowia, natomiast on wraca do pracy - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Selekcjoner kadry w wywiadzie podkreślał, że był to bardzo trudny okres. – Po raz pierwszy w życiu spotkała mnie taka tragedia. Asia bardzo mocno przeżywała to, co działo się wokół Euro. Nie przypuszczałem jednak, że będzie się aż tak mocno stresować. Kiedy znalazła się w szpitalu – siatkówka, dla której poświęciłem kawał życia – od razu przestała być ważna. Kiedy graliśmy spotkanie grupowe przeciwko Belgii, żona przechodziła operację. W ogóle nie myślałem wtedy o tym meczu. Przecież Asia walczyła o życie.

Matlak dodał, że żona wraca do zdrowia, a on myśli o powrocie do pracy. Pytał małżonkę co sądzi o jego dalszej karierze jako selekcjonera polskiej kadry siatkarek. – Mówiła mi, żebym nie rezygnował z tej prestiżowej funkcji – powiedział trener. – Teraz, kiedy jest z nią już lepiej, wiosną rozpoczynam pracę – stwierdził.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"źródło: onet.pl, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved