Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > J. Stancelewski: Naszym celem jest przede wszystkim utrzymanie

J. Stancelewski: Naszym celem jest przede wszystkim utrzymanie

fot. archiwum

Siatkarze Orła Międzyrzecz wygraną 3:1 przerwali zwycięską passę Avii Świdnik. - Graliśmy też konsekwentnie i mocno zagrywką, stąd potem łatwiej nam było punktować Avię blokiem - mówił o przyczynach zwycięstwa Jarosław Stancelewski.

Po tym zwycięstwie siatkarze Orła awansowali z 6. na 5. pozycję w tabeli I ligi. Mimo to podstawowym celem międzyrzeczan jest utrzymanie się w lidze. Nowy rok może jednak przynieść zmiany. Jarosław Stancelewski w rozmowie dla "Dziennika Wschodniego" zdradził, że w styczniu klub może otrzymać zastrzyk finansowy. – Jeśli pojawią się pieniądze, mogą także zjawić się nowi gracze. Przy wzmocnieniach zmianie mogą też ulec cele.

Jarosław Stancelewski faworyta do awansu upatruje w zespole Trefla Gdańsk, który jest obecnie liderem tabeli i czterema "oczkami" wyprzedza Farta Kielce. – Zawodnicy z Wybrzeża zasługują na grę w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju – powiedział środkowy Orła i dodał, że z pewnością walki o awans nie odpuszczą Fart, Joker Piła czy Avia Świdnik.

Zawodnik, który ma za sobą występy w reprezentacji Polski, ocenił także swoich następców w kadrze Daniela Castellaniego. – Większość młodych siatkarzy, jak Jakub Jarosz, Bartosz Kurek, czy środkowi, rozwijają się w tempie godnym pozazdroszczenia. Na Londyn 2012 będzie to dobry potencjał naszej kadry.Z Jarosławem Stancelewskim rozmawiał Jarosław Czępiński

źródło: dziennikwschodni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved