Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Igor Prielożny nie jest już trenerem bielszczanek

Igor Prielożny nie jest już trenerem bielszczanek

fot. archiwum

Trener Igor Prielożny nie będzie już prowadził zespołu BKS Aluprof Bielsko-Biała. Jego obowiązki przejął Mariusz Wiktorowicz. O rozwiązaniu kontraktu pomiędzy Prielożnym a klubem mówiło się już po porażce BKS-u z tureckim Fenerbahce Stambuł.

Kilka dni temu pojawiły się spekulacja, że pozycja Igora Prielożnego w klubie z Bielska jest coraz słabsza, jednak nie zapowiadano tak szybkiego rozwiązania umowy. – Przed nami trzy mecze i wszyscy liczymy, że drużyna zacznie wygrywać. W przypadku zajęcia czwartego miejsca, potrzebne będą w drużynie zmiany – mówił w rozmowie dla sports.pl prezes klubu Czesław Świstak.

Zespół z Bielska-Białej w obecnym sezonie występuje w Lidze Mistrzyń. Dotychczas jednak BKS nie ma szczęścia w tych rozgrywkach. Zarówno z zespołem Dinama Moskwa, jak Modranskiej Prostejov bielszczanki przegrały 2:3, zaś w meczu z Fenerbahce Stambuł poniosły porażkę 0:3. Wprawdzie w lidze BKS przoduje w tabeli, jednak w tym sezonie sukcesy na krajowym podwórku to dla zespołu wicemistrza Polski zbyt mało.

źródło: inf. własna, lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved