Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Extrans Patria – Dalin Myślenice w pomeczowych wypowiedziach

Extrans Patria – Dalin Myślenice w pomeczowych wypowiedziach

fot. archiwum

Zespół Extransu Patria Sędziszów Młp., zwyciężając w sobotę w 14. kolejce ekipę Dalinu Myślenice, awansował na ósme miejsce tabeli grupy czwartej II ligi kobiet. Przegrana drużyny Dalinu oddaliła go od miejsca premiowanego grą w fazie play-off.

Monika Bartnicka – rozgrywająca Extrans Patrii Sędziszów Młp.: – Cieszy kolejne zwycięstwo, bo dziewczyny coraz bardziej będą wierzyć w swoje umiejętności. Dobrze grałyśmy blokiem, dobrze na zagrywce, z którą nie radziły sobie przeciwniczki z Myślenic. Gorzej spisywałyśmy się w defensywie i nad tym elementem musimy popracować. Stać nas na zwycięstwa w kolejnych pojedynkach z Tomasovią, Pogonią Proszowice, Karpatami Krosno. Co najmniej ósme miejsce po rundzie zasadniczej jest w naszym zasięgu.

Agnieszka Lehman-Dybała – środkowa Dalinu Myślenice: – Ostatnio spisujemy się słabiej. Tak było również w Sędziszowie Młp. Zagrałyśmy poniżej naszych możliwości. Extrans Patria zwyciężyła bo popełniała mniej błędów własnych i dobrze grała zagrywką. W moim zespole szwankowało przyjęcie. Mimo porażki w Sędziszowie Młp. nadal walczymy o miejsce w czołowej czwórce ligi.

Bogdan Dudek – trener Extrans Patrii Sędziszów Młp.: – Jestem zadowolony z postawy mojego zespołu. Cała drużyna grała w wielkim zaangażowaniem, wolą walki od początku do końca spotkania. Monika Bartnicka jest takim dyrygentem zespołu, którego, we wcześniejszych przegranych meczach. nam brakowało. Zwycięstwo z Dalinem jest ogromnie ważne, bo zachowujemy szanse na ósme miejsce po zakończeniu rundy zasadniczej. A pozycja ta daje korzystniejszy układ gier w paly-out. Wygrywając z Dalinem zawodniczki sprawiały kibicom, sobie i mnie wspaniały świąteczny prezent.źródło: Reporter Gazeta

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved