Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: W pucharze z Olsztynem

PP: W pucharze z Olsztynem

fot. archiwum

Wiadomo już, z kim przyjdzie mierzyć się zawodnikom Jadaru Radom w VI rundzie Pucharu Polski. Podopieczni Jana Sucha w sobotę udadzą się do ... Ostródy, gdzie podejmować ich będzie ligowy rywal, AZS UWM.

Zespół Jadaru na Warmię i Mazury wyjedzie w sobotę o godz. 8. – Wystąpimy już bez Grześka – rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat braku obecności Grzegorza Kosoka w meczowym składzie asystent Jana Sucha.Pojedynek potraktujemy częściowo szkoleniowo, dając szansę zaprezentowania się zawodnikom, którzy mniej grali w lidze. Mowa tu przede wszystkim o Kubie Buckim i Grześku Szumielewiczu. Wyjdą w podstawowej "szóstce" – zapowiada Dominik Kwapisiewicz.

Znamy już także przedświąteczne plany radomskiej ekipy. Ostatni trening przed Bożym Narodzeniem siatkarze odbędą we wtorkowy wieczór, niezależnie od wyniku dzisiejszej potyczki. W przypadku zwycięstwa Jadar rozegra bowiem kolejny etap walki o puchar jeszcze w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej w środę.

Wciąż nie wiadomo, kiedy w Radomiu stawi się dotychczasowy gracz Resovii, estoński środkowy Ardo Kreek, który przybędzie w miejsce wspomnianego już Kosoka. Ta sprawa nie jest jeszcze wyjaśniona. Może być tak, że zawodnicy w nowych klubach będą musieli się stawić dopiero po Nowym Roku – podkreśla Dominik Kwapisiewicz.*Autor: Piotr K. Dobrowolski

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved