Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Joanna Mirek: Zagrałyśmy jak potrafimy najlepiej

Joanna Mirek: Zagrałyśmy jak potrafimy najlepiej

fot. archiwum

- Wyszłyśmy z pełna koncentracją na boisku i zagrałyśmy tak, jak potrafimy najlepiej - powiedziała po wygranym meczu z Asystelem Joanna Mirek. Muszynianki po tym zwycięstwie objęły prowadzenie w swojej grupie Ligi Mistrzyń.

Włoszki chyba źle podeszły do tego meczu i pozwoliły nam tak grać i łatwo wygrać. Takie zwycięstwo bardzo cieszy przed świętami – będziemy mieć dobre humory – stwierdziła tuż po meczu w rozmowie z Polsatem Sport Joanna Mirek.

Zdaniem wielu obserwatorów siatkarki Muszynianki rozegrały ten mecz perfekcyjnie. – Nie wiem, czy da się zagrać jeszcze lepiej. Dziś naprawdę zagrałyśmy fajnie, rozbiłyśmy je zagrywką, świetnie grałyśmy blokiem – uważa Mirek. – Gdybyśmy grały tak cały czas, to mogłybyśmy dużo zwojować na arenie międzynarodowej. Problem polega na tym, żeby taką formę utrzymać.

Dla Muszynianki Liga Mistrzyń jest w tym roku priorytetem, a prezes i zarazem trener Bogdan Serwiński nie ukrywa, że w klubowej gablocie brakuje mu pucharu za zwycięstwo w tak prestiżowych rozgrywkach. – Będziemy się bardzo starać, żeby grać jak najlepiej, chciałybyśmy w Lidze Mistrzyń zajść jak najwyżej w tym roku. To jest nasz główny cel. Jeśli będziemy grały tak jak dzisiaj, to już o wyniki się nie martwię – mówi siatkarka Muszynianki.Przed Muszynianką teraz dwa mecze ligowe, a już w drugi dzień świąt grać będą w turnieju Top Volley w Bazylei. A już 6 stycznia mistrzynie Polski czeka rewanżowy mecz w Novarze. – Wyjeżdżamy na święta, będzie parę dni wolnego, później dwa dni wolne na Sylwestra, w międzyczasie turniej. Jeśli podejdziemy do tego meczu z takim samy zaangażowaniem, determinacją i ambicją, to myślę, że możemy wywieźć stamtąd zwycięstwo – uważa Joanna Mirek.

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved