Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jacek Nawrocki: Nie graliśmy swojej siatkówki

Jacek Nawrocki: Nie graliśmy swojej siatkówki

fot. archiwum

- Przed meczem powiedziałem trenerowi Wagnerowi, że spodziewałem się po trochu takiego rozwiązania tego pojedynku - stwierdził na konferencji prasowej trener bełchatowian, Jacek Nawrocki - Zagraliśmy po prostu słabe spotkanie - dodał.

Szkoleniowiec mistrza Polski nie chciał zrzucać czwartkowej porażki na karb zmęczenia spowodowanego rozgrywanym w środę pojedynkiem w Lidze Mistrzów. Wówczas jego podopieczni w trzech setach pokonali Knack Randstad Roeselare i stali się liderami grupy D –Zagraliśmy po prostu słabe spotkanie. Zagraliśmy źle. Oczywiście można mówić o maratonach i o tym, że gramy dzień po dniu. Ma na pewno to jakiś wpływ, ale podkreślam, to nie jest żadne wytłumaczenie stwierdził Jacek Nawrocki.

Zwrócił on również uwagę na dobrą grę zawodników znajdujących się po drugiej stronie siatki, która znacznie utrudniała zdobywanie punktów jego podopiecznym. Jak stwierdził – Nie graliśmy swojej siatkówki. Próbowaliśmy szukać punktów elementami, którymi generalnie nie zdobywamy ich w lidze. Do tego myślę, że świetna gra AZS-u. Wszystko to złożyło się na zdecydowane zwycięstwo drużyny z Częstochowy.

Co zrozumiałe, bardzo zadowolony z postawy swoich podopiecznych był Grzegorz Wagner , który powiedział – Po takim meczu można się tylko cieszyć. Myślę, że zagraliśmy bardzo dobrze. To było nasze najlepsze spotkanie w tym sezonie, zwłaszcza w ataku i kontrataku. – Zwrócił on również uwagę na motywację zawodników – To co sobie założyliśmy w szatni – żeby wygrać ze Skrą, każdy musi zagrać na maksimum swoich możliwości – to zrealizowaliśmy. Cieszę się z tego, że ta drużyna pokazała że ma potencjał, że możemy grać tak jak dzisiaj. Mam nadzieję, że chłopcy w to uwierzą.Swą wypowiedź, trener akademików zakończył dedykacją zwycięstwa, dla kapitana AZS-u – Powiedzieliśmy też sobie, że może tym zwycięstwem skrócimy trochę rekonwalescencję Dawida. Na pewno był z nami. Oby szybko wracał do zdrowia, bo jest nam potrzebny.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved