Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: W dobrych humorach zakończyć rok

II liga M: W dobrych humorach zakończyć rok

W ostatnim spotkaniu w tym roku kalendarzowym MKS Sudety Meblomarket Kamienna Góra na własnym parkiecie podejmą Skrę II. Bełchatowianie jako pierwsi w tym sezonie pokonali Sudety. Czy ta sztuka uda im się ponownie?

Kamiennogórzanie w tym sezonie odnieśli tylko dwie porażki (na 15 spotkań). Pierwsza miała miejsce 24.10 w Bełchatowie, druga 9.12 w Rząśni z Czarnymi. Wróćmy do meczu z rezerwami Skry. Dwa pierwsze sety były niezwykle wyrównane, gra toczyła się punkt za punkt. Świadczą o tym wyniki poszczególnych partii (32:30 i 24:26). W kolejnych dwóch okazali się lepsi gospodarze tamtego pojedynku. Jak będzie tym razem? W niedzielę Sudety rozegrały zaległe spotkanie z uczniami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Niespodzianki nie było. Siatkarze z Dolnego Śląska wygrali 3:0. Kamiennogórscy zawodnicy są zmotywowani, bo chcieliby miłym akcentem zakończyć ten rok i podtrzymać passę zwycięstw we własnej hali.

Bełchatowianie jak do tej pory przegrali trzy spotkania, z Burzą Wrocław i dwa z Czarnymi Rząsnia. W tabeli zajmują trzecie miejsce i tracą do drugich kamiennogórzan cztery punkty. W ostatniej kolejce podopieczni Sławomira Augustyniaka ulegli Czarnym. Pierwsza partia nie wskazywała porażki. Bełchatowianie wygrali ją 25:20. w drugiej odsłonie dopiero w końcówce szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Rząśni i chyba to podcięło skrzydła siatkarzom Skry. W kolejnych setach byli tylko tłem dla znakomicie grających gości (porażka do 16 i 15).

Kibiców zapraszamy na pojedynek w sobotę o godzinie 17.00 do hali ZSZiO przy ul. Traugutta 2 w Kamiennej Górze.