Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Trenerzy Jadaru i Czarnych w jednej linii

Trenerzy Jadaru i Czarnych w jednej linii

fot. archiwum

O antypatiach, jakimi darzą się kibice Jadaru i Czarnych napisano już setki tekstów. Zaprzeczeniem tezy, że nastroje przenoszą się również na trenerów i zawodników jest chociażby fakt, że w lidze amatorskiej współpracują ze sobą Skrok, Kwapisiewicz i Stępień.

Team Rosy odzyskał tytuł mistrzowski w lidze amatorów, jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie współpraca Jacka Skroka, Dominika Kwapisiewicza i Wojciecha Stępnia. Nie bez znaczenia pozostały tu również umiejętności Andrzeja Skorupy i ich pozostałych kompanów z zespołu. Wspomniana trójka potrafiła jednak stworzyć i zadbać o naprawdę fajny klimat w drużynie, temperując niekiedy młodych zawodników, ale i dopingując się nawzajem w chwilach, gdy gra szła im pod górkę.

Co więcej, wszyscy gracze Rosy postawili sobie za punkt honoru, żeby po ubiegłorocznym zwycięstwie w klasyfikacji na najskuteczniejszego zawodnika ligi Wojciecha Stępnia, w tym sezonie pomóc w uzyskaniu tego tytułu Jackowi Skrokowi. No i się udało. Jak widać, siatkarskie środowisko wciąż trzyma się mocno razem. I jak na razie, w rozgrywkach amatorów, wychodzi mu to na zdrowie. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości znajdzie to również odzwierciedlenie wśród zawodowców.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved