Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PlusLiga: Politechnika dostawia trybunę, będzie rekord?

PlusLiga: Politechnika dostawia trybunę, będzie rekord?

fot. archiwum

Ze względu na ogromne zainteresowanie spotkaniem Neckermann AZS Politechniki Warszawskiej z Asseco Resovią Rzeszów władze klubu ze stolicy zdecydowały się sprowadzić do Areny Ursynów dodatkową trybunę, która pomieści dodatkowo ponad dwieście osób.

Bilety nabywać będzie można już od środy 16 grudnia, od godziny 00.01, poprzez Internetowy System Sprzedaży Biletów. – Trybunę tę sprowadziliśmy do Areny Ursynów już w poprzednim sezonie na mecz naszych siatkarzy ze Skrą Bełchatów. Zapełniła się do ostatniego miejsca – przypomina Adrian Komorowski, rzecznik prasowy klubu. – Mamy nadzieję, że i teraz tak będzie, a zawodnicy, "otoczeni" ze wszystkich stron przez biało-zielonych kibiców, wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i będziemy świadkami kapitalnego widowiska – dodaje. – A może… uda nam się pobić rekord Areny Ursynów w PlusLidze? – zastanawia się. Rekord ten to 2500 fanów siatkówki, właśnie podczas wspomnaniego spotkania ze Skrą. – Trybunie przyjąć gości pomogą również dostawione krzesełka, wszystko jest możliwe – uśmiecha się Komorowski.

A jaki wpływ na grę siatkarzy może mieć "zamknięcie" boiska trybunami, udowadniał w minionym sezonie trener Krzysztof Kowalczyk. Wystarczy stanąć na parkiecie, gdy nie ma tej trybuny, a potem, kiedy ona jest. Różnica jest kolosalna – mówił wówczas. – Mając przed sobą oraz za plecami w bliskiej odległości kibiców, czuje się tę moc i energię, gra się jak na skrzydłach – wyjaśniał.

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved