Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Włosi przygotowują się do Meczu Gwiazd kobiet

Włosi przygotowują się do Meczu Gwiazd kobiet

fot. archiwum

23 stycznia 2010 roku, już po raz 21., Włoska Federacja Siatkówki zorganizuje mecz pod nazwą SEAT All Star Game. Po jednej stronie siatki staną zawodniczki, które występują w reprezentacji, zaś po drugiej zagraniczne siatkarki, grające w Serie A.

Zagraniczne zawodniczki czeka nie lada wyzwanie. W końcu Włoszki to aktualne mistrzynie Starego Kontynentu. Trzon kadry tworzą takie zawodniczki jak Jenny Barazza, Francesca Piccinini, Eleonora Lo Bianco, Antonella Del Core, Simona Gioli czy Paola Cardullo.

Szansę, aby zmierzyć się z włoską reprezentacją mają także zawodniczki polskie, które występują na parkietach Serie A: Katarzyna Skowrońska-Dolata, Joanna Kaczor, Katarzyna Gujska oraz Anna Podolec, choć ta ostatnia nie ma okazji, aby pokazać się na parkiecie.

Przypomnijmy, że pod koniec listopada odbyła się 19. edycja męskiego TIM All Star Volley. Hala w Rzymie, wypełniona po brzegi kibicami, gościła znakomitych siatkarzy zarówno z reprezentacji, jak i zagranicznych zawodników Serie A. Pojedynek zakończył się zwycięstwem 3:1 ekipy „Reszty Świata", a najlepszym zawodnikiem został wybrany Amerykanin Donald Suxho.źródło: inf. własna, legavolleyfemminile.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved