Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W PTPS-ie Piła mimo porażek panuje spokój

W PTPS-ie Piła mimo porażek panuje spokój

fot. archiwum

Zespół PTPS-u Piła w ostatnich spotkaniach ligowych musiał godzić się z wyższością rywala. Podopieczne Wojciecha Lalka przegrały 2:3 z MKS-em Dąbrowa Górnicza i Gwardią Wrocław, zaś 1:3 z AZS-em Białystok. Pojawiły się głosy o zmianie trenera.

Jednak póki co trener Wojciech Lalek może spokojnie przygotowywać swoje zawodniczki do kolejnych pojedynków. Zarząd klubu nie zamierza podejmować nagłych decyzji, a wiceprezes Radosław Ciemięga kategorycznie stwierdza, że w tym momencie nie ma żadnych rozmów o zwolnieniu trenera Lalka. Tym bardziej, że zespół PTPS-u zrealizował jedno z założeń, czyli awansował do II rundy Pucharu CEV.

Radosława Ciemięgę oraz pozostałych członków zarządu niepokoi jednak gra siatkarek. – Ze stylu nie jesteśmy zadowoleni – podkreśla wiceprezes. – Zdaję sobie sprawę, że huśtawka formy może być efektem słabej psychiki, ale ja nie jestem od jej naprawiania. Od wzmacniania morale jest głównie trener, a nie zarząd – dodał w rozmowie dla „Głosu Wielkopolskiego".

W pilskiej ekipie panuje zatem spokój. Ostatnie porażki nie przekreślają bowiem szans na zajęcie miejsca w „czwórce" po rundzie zasadniczej. Jak podkreśla wiceprezes Ciemięga liga jest dopiero na półmetku, a do zakończenie tej fazy pozostaje jeszcze dużo czasu.Z Radosławem Ciemięgą rozmawiał Radosław Patroniak

źródło: Głos Wielkopolski, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved