Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Serie A2: Zespół Michała Kubiaka uległ przed własną publicznością

Serie A2: Zespół Michała Kubiaka uległ przed własną publicznością

W meczu 13. kolejki włoskiej Serie A2 mężczyzn drużyna Michała Kubiaka - Pallavolo Padova mierzyła się przed własną publicznością z zespołem Canadiens Mantova. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku, a zwycięsko wyszli z niego goście.

Polaka zabrakło w meczowej "12". Pod jego nieobecność najwięcej punktów zdobyli: Juan Carlos Barcala (18), Giovanni Polidori (16) i Francesco De Marchi (16).

Spotkanie tych zespołów było bardzo wyrównane. Cztery sety kończyły się po walce w końcówkach, szczególnie druga i czwarta partia. Mało brakło, aby spotkanie zakończyło się po czwartym secie, goście byli blisko zwycięstwa, ale ostatecznie przegrali 23:25. W tie-breaku siatkarze Candiens Mantova uzyskali kilkupunktowe prowadzenie, które konsekwentnie powiększali, a ostatecznie wygrali 15:9.

Pallavolo Padova – Canadiens Mantova 2:3
(25:22, 23:25, 21:25, 25:23, 9:15)

Padova: Zingaro (libero), Tiberti (3), Cricca (8), Polidori (16), De Marchi (16), Barcala (18), Garghella (3), Koshikawa (5), Gottardo (1), Tovo, Busi i Maniero
Canadiens: Botto (libero), Leonardi (8), Sbrolla (2), Ruiz (25), Antonov (1), Rossi (8), Barbareschi (13), Frosini (19), Miraglia Carvalho i Jacobsen

źródło: inf. własna, legavolley.it