Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > Ruszyła sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski

Ruszyła sprzedaż biletów na finał Pucharu Polski

fot. archiwum

W poniedziałek, 14 grudnia, rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na finały Enea Cup Pucharu Polski. Cztery najlepsze polskie męskie drużyny rywalizować będą ze sobą w bydgoskiej Łuczniczce 23 i 24 stycznia. Finał PP kobiet odbędzie się w Poznaniu.

Ostatnio finałowe spotkania Pucharu Polski odbyły się w Kielcach, a po zaszczytny tytuł sięgnęli gracze PGE Skry Bełchatów. W dniach 23-24 stycznia najlepsze polskie drużyny rywalizować będą tym razem w bydgoskiej Łuczniczce.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku sprzedaży wejściówek na spotkania biało-czerwonych podczas dwudziestej edycji Ligi Światowej, dystrybucją biletów na finałowe spotkania Pucharu Polski zajmuje się ticketpro.pl. Wszyscy kibice wejściówki mogą również nabyć w punktach sprzedaży serwisu, których lista znajduje się bezpośrednio na stronie. Ceny biletów wahają się od 20 do 60 złotych.

Finalistów ósmej edycji Pucharu Polski wyłonią dwumecze ćwierćfinałowe, które rozegrane zostaną 23 grudnia oraz 3 stycznia.autor tekstu: Paulina Reczkowska

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved