Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Piotr Makowski: Wygraliśmy po dramatycznej walce

Piotr Makowski: Wygraliśmy po dramatycznej walce

fot. archiwum

- Dla nas był to bardzo ważny mecz. Z bardzo prostej przyczyny, jeśli się przegrywa pięć meczów z kolei to jest wtedy niezwykle potrzebne zespołowi zwycięstwo i to zwycięstwo dzisiaj przyszło - mówiła po wczorajszym meczu we Wrocławiu - Ewa Kowalkowska.

Piotr Makowski (trener Centrostalu Bydgoszcz): Zwycięstwo cieszy i w kontekście punktów i psychiki. Na początku sezonu pokazaliśmy, że potrafimy grać, mówiliśmy też jaka jest siła poszczególnych zespołów, z którymi mogliśmy się bardziej równać, ale w pełnym składzie. Tymczasem określona sytuacja kadrowa spowodowała, że musieliśmy zweryfikować pewne sprawy. Wygraliśmy po dramatycznej walce, mimo błędów sędziów, ale czeka nas jeszcze sporo rozmów, bo nie wszystko było tak jakbym chciał. Jadzia i Ewa pokazały się z dobrej strony, ale "szukamy" reszty zespołu.

Katarzyna Mroczkowska (Impel Gwardia Wrocław): Gratulacje dla Bydgoszczy. Był to dla obu drużyn bardzo ważny mecz. Myślę, że miałyśmy trochę mniej szczęścia. Dwie piłki, które decydowały o zwycięstwie w tym meczu mogłyśmy również i my je wygrać. Mam nadzieję, że wyciągniemy wnioski i w kolejnych spotkaniach zaprezentujemy się skuteczniej.

Rafał Błaszczyk (trener Impel Gwardii Wrocław): Gratulacje dla Ciebie Ewa i dla całego zespołu. Faktycznie był to bardzo ważny mecz dla Bydgoszczy. Chciałem tez pogratulować i mojemu zespołowi, jako, że to co zakładaliśmy przed sezonem, a mianowicie walkę w każdym spotkaniu, konsekwentnie realizujemy. To kolejny mecz, w którym zdobywamy punkty, w którym walczymy ofiarnie. Jesteśmy oczywiście po bardzo trudnym spotkaniu w Baku, gdzie nie tylko moim zdaniem, zagraliśmy bardzo dobre zawody. Dziś walczyliśmy i na pewno chcieliśmy wygrać w swojej hali, przed taką publicznością, dlatego trochę jesteśmy rozczarowani wynikiem, ale przed nami kolejne spotkania i na nich się będziemy teraz koncentrować.



Ewa Kowalkowska (Centrostal Bydgoszcz): Dla nas był to bardzo, bardzo ważny mecz. Z bardzo prostej przyczyny, jeśli się przegrywa pięć meczów z kolei to jest wtedy niezwykle potrzebne zespołowi zwycięstwo i to zwycięstwo dzisiaj przyszło i mam nadzieję, że od dzisiejszego dnia będzie już tylko coraz lepiej. Nam jest bardzo potrzebny czas, gdyż nie mamy dwóch podstawowych naszych zawodniczek. Teraz jest Jana i młoda Patrycja na skrzydle i najzwyczajniej w świecie jest potrzebny nam czas, aby trenować, trenować i jeszcze raz trenować. Dzisiaj w tych wygranych setach wychodziło nam tak jak być powinno, szkoda tylko tych dwóch partii, w których było gorzej więc ja jestem szczęśliwa, że dwa punkty są na naszym koncie.

źródło: inf. własna, pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved