Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Pewna wygrana Volleya Rybnik

II liga: Pewna wygrana Volleya Rybnik

fot. archiwum

W grudniowym serialu spotkań na własnym parkiecie siatkarze Volleya Rybnik odnieśli drugie zwycięstwo. Tym razem pewnie pokonali AZS Politechnika Opolska. Na widowni zasiadł prezydent Rybnika Adam Fudali oraz wiceprezydent Michał Śmigielski.

Mecz pomiędzy T.S. Volley Rybnik a AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra rozpoczął się od dużej ilości błędów zespołu gospodarzy i ich niemocy w ataku. Goście prezentowali się solidnie i to wystarczyło, by wygrać pierwszą partię. To jednak nie było prawdziwe oblicze drużyny z Rybnika, tylko chwilowa niemoc. Od kolejnego seta licznie zgromadzeni kibice obserwowali już znakomita grę rybniczan i pewne ich zwycięstwo w kolejnych trzech partiach. Na pewno duży wpływ na taki obraz gry miał Łukasz Lip. Kapitan gospodarzy od drugiego seta odpowiadał za rozegranie i wywiązał się z powierzonego mu zadania bardzo dobrze. Podopieczni Dariusza Luksa zdobyli tym samym kolejne trzy punkty i zachowali szanse na spełnienie wytyczonego celu, czyli zajęcie szóstego miejsca po rundzie zasadniczej.

Ten bardzo dobry mecz w wykonaniu siatkarzy T.S. Volley Rybnik z trybun oglądali prezydent Rybnika Adam Fudali oraz wiceprezydent Michał Śmigielski. Kibice mogą mieć nadzieję, że wizyta najwyższych władz miasta zaowocuje z ich strony pomocą dla bardzo ambitnego i zasłużonego środowiska siatkarskiego w Rybniku. Rybniczanie spisują się bardzo dobrze, a z pewnością mogą jeszcze lepiej. Więc chyba warto pójść im z pomocą, by jeszcze lepiej mogli promować dobre imię miasta w naszym kraju.

Volley Rybnik – AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra 3:1
(16:25, 25:18, 25:16, 25:20)Skład Volleya Rybnik: Drużga, Borowski, Jaruga, Kabziński, Warda, Dejewski, Majenta (libero) oraz Lip, Dudek, Smiatek, Inglot i Łata

Zobacz także:

Wyniki i tabela gr. 2 II ligi po 16. kolejce spotkań

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved