Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Coraz głośniej o zmianie trenera w Wieluniu

Coraz głośniej o zmianie trenera w Wieluniu

fot. archiwum

W trzech ostatnich meczach Siatkarz Wieluń nie zdobył nawet punktu. Jedyny dorobek, to wygrany set w spotkaniu z Jadarem. Sytuacja wielunian w tabeli staje się dramatyczna. Mówi się, że Damiana Dacewicza może zastąpić Ireneusz Mazur lub Dariusz Luks.

Nic dziwnego, że coraz częściej mówi się o zmianie na stanowisku szkoleniowca. Działacze Pamapolu, choć wczoraj jeden z nich Przemysław Mochnik zaprzeczał, zaproponowali podobno pracę Ireneuszowi Mazurowi, który obecnie komentuje mecze dla jednej ze stacji telewizyjnych. W zeszłym sezonie Ireneusz Mazur był w Wieluniu trenerem-koordynatorem. Wymienia się także nazwisko Dariusza Luksa.

Beniaminek PlusLigi zajmuje 8. miejsce w tabeli z przewagą dwóch punktów nad ostatnią Politechniką Warszawską. Siatkarze ze stolicy mają jednak jeden mecz mniej i jeśli 18 grudnia pokonają Resovię, mogą zepchnąć wielunian poza bezpieczną ósemkę.

W ostatnim meczu w Częstochowie kibice Siatkarza głośno przed meczem domagali się wpuszczenia w pierwszej szóstce Bartłomieja Matejczyka, skandując jego nazwisko. Trener Dacewicz okazał się jednak nieugięty i na parkiecie pojawił się kapitan wielunian, Andrzej Stelmach.Kolejne spotkanie Siatkarz rozegra dopiero w styczniu w Bełchatowie. Kto w tym meczu poprowadzi beniaminka z Wielunia?

źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved