Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ardo Kreek za Grzegorz Kosoka

Ardo Kreek za Grzegorz Kosoka

fot. archiwum

Grzegorz Kosok jednak zostanie siatkarzem Resovii. W zamian rzeszowianie oddadzą do Jadaru Radom Estończyka Ardo Kreeka i jeszcze dopłacą. Wymiana środkowych pomiędzy klubami dokona się w najbliższych dniach.

Na dziś sprawa jest załatwiona na 99 procent. Pozostaje podpisać stosowne dokumenty – oznajmił "Gazecie Wyborczej" prezes Jadaru Tadeusz Kupidura. O środkowego Jadaru Resovia pytała już przed sezonem, jednak oba kluby nie zdecydowały się na transfer. Sprawa powróciła tydzień temu, bowiem wobec kontuzji Bartosza Gawryszewskiego i słabszej postawie pozostałych środkowych Resovii brakowało zawodników na tej pozycji. Gdyby na boisko wchodził Estończyk Ardo Kreek, musiałby zabrać miejsce innemu obcokrajowcowi. Jednak w prasie pojawiły się informacje, że transfer ponownie nie dojdzie do skutku. Rzeszowianie jednak zmodyfikowali swoją ofertę.

W poniedziałek trener Such poinformował mnie, że zostanę graczem Rzeszowa. Z jednej strony to dla mnie wielka szansa grać w tak mocnym klubie. Z drugiej trochę mi szkoda opuszczać Radom. Kiedy będę trenował w nowym klubie? Tego jeszcze nie ustaliliśmy. We wtorek z pewnością będę jeszcze na treningu w Jadarze – mówi cytowany przez portal gazeta.pl Grzegorz Kosok. Z kolei Estończyk powinien pojawić się w Radomiu już po piątkowym meczu Resovii z Politechniką Warszawską.

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved