Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jacek Pasiński trenerem Jedynki Aleksandrów Łódzki

Jacek Pasiński trenerem Jedynki Aleksandrów Łódzki

fot. archiwum

Jacek Pasiński, który nie tak dawno pożegnał się ze sztabem szkoleniowym Budowlanych Łódź, został trenerem pierwszoligowego zespołu UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki. Zastąpił na tym stanowisku Pawła Mikołajczyka, który awansował z zespołem do I ligi.

Kilka tygodni temu Jacek Pasiński przestał być drugim trenerem Organiki Budowlanych Łódź. Pożegnał się z zespołem, który wprowadził do ekstraklasy, w dość niejasnych okolicznościach, a trener Wiesław Popik pozostał bez asystenta.

Na nową pracę znany w regionie łódzkim szkoleniowiec nie musiał czekać zbyt długo. Zastąpił na stanowisku szkoleniowca Jedynki Aleksandrów Łódzki Pawła Mikołajczyka. Jego nowe podopieczne zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli I ligi siatkarek. Ponieważ mecz 11. kolejki aleksandrowianki rozegrały z SMS Sosnowiec dużo wcześniej, a w środę zespół Jedynki pauzuje, nowy szkoleniowiec zadebiutuje dopiero w przyszły weekend. Przeciwnikiem Jedynki będzie w Aleksandrowie Łódzkim Sokół Chorzów. Pierwszy trening zespołu trener przeprowadził już w piątek.

Warto dodać, że Jacek Pasiński nie musi poświęcać zbyt dużo czasu na poznawanie zespołu. Marta Wankiewicz, Agnieszka Wołoszyn i Karolina Wiśniewska jeszcze w zeszłym sezonie występowały na parkietach I ligi w drużynie Budowlanych, prowadzonej wówczas przez… trenera Jacka Pasińskiego. Pozostałe zawodniczki szkoleniowiec bacznie obserwujący poczynania drużyn regionu łódzkiego z pewnością również świetnie zna.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved