Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zdzisław Grodecki: Chłopcy wykonali kawał dobrej roboty

Zdzisław Grodecki: Chłopcy wykonali kawał dobrej roboty

fot. archiwum

- Zwycięstwo z Delectą bardzo nas cieszy, tym bardziej, że nigdy nie udało się nam wygrać z tym zespołem w trzech setach. Dzisiaj tego dokonaliśmy! - mówił w studiu Polsatu Sport Zdzisław Grodecki, prezes KS Jastrzębskiego Węgla.

Delecta to bardzo dobry zespół – mówi z uznaniem o zespole z Bydgoszczy prezes KS Jastrzębskiego Węgla, Zdzisław Grodecki. Być może zbyt nerwowo podeszła do spotkania, a może za bardzo chciała wygrać? My w każdym razie byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania, doskonale wiedzieliśmy, co mamy robić na boisku – dodaje.

Zdzisław Grodecki nie krył radości po wygranym meczu. – Mimo że mecz we Włoszech nam nie wyszedł, chłopcy przez cały tydzień bardzo ciężko trenowali. Wykonali kawał dobrej roboty. Zwycięstwo z Delectą bardzo nas cieszy, tym bardziej, że nigdy nie udało się nam wygrać z tym zespołem w trzech setach. Dzisiaj tego dokonaliśmy! – z uznaniem mówił prezes ekipy ze Śląska.

Bardzo dobre zawody w meczu z Delectą rozegrał atakujący jastrzębian, Igor Yudin, który po spotkaniu otrzymał nagrodę MVP. W przyjęciu nieoceniony był Rosjanin, Paweł Abramow, jednak Zdzisław Grodecki chwalił wszystkich swoich zawodników. – Igor zdecydowanie wyróżniał się w tym spotkaniu, Paweł Abramow to uznana klasa. Jestem zadowolony z jego postawy, to siatkarz, który cały czas się rozwija i nieustannie idzie do przodu.

Zdaniem Grodeckiego cichym bohaterem ekipy Roberto Santilliego był drugi z przyjmujących, Ben Hardy.Chciałbym podkreślić jego rolę w tym spotkaniu. Ben może nie był widoczny, ale po kontuzji zagrał swoje pierwsze spotkanie. Był nieocenionym źródłem spokoju i pomocy dla zespołu – chwali Australijczyka Zdzisław Grodecki.Cała polska mówi o naszych środkowych, ale muszę podkreślić, że ci chłopcy dzięki pracy Roberto (Stantilliego – przyp. red) robią kolosalne postępy. Dla przykładu Patryk Czarnowski, który zawsze miał problem z zagrywką w tym tygodniu zmienił sposób zagrywania piłki, co przyniosło efekty – dodaje.

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved