Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Milena Rosner: Nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa

Milena Rosner: Nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa

fot. archiwum

Po zdobyciu mistrzostwa Polski z Muszynianką postanowiła odpocząć od siatkówki. Czy i kiedy zobaczymy Milenę Rosner na siatkarskich parkietach? - Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa - zapowiada złota medalista ME z 2005 roku.

Mistrzostwo Polski zdobyte z Muszynianką Muszyna, dobre występy w reprezentacji Polski, niemal szczyt kariery i… Milena Rosner pozostała po ubiegłym sezonie zawodniczką bez przynależności klubowej. – Po zakończeniu poprzedniego sezonu postanowiłam zrobić sobie urlop od siatkówki. Tego domagał się mój organizm, a przecież zdrowie to ważna sprawa w życiu sportowca – stwierdza zawodniczka w wywiadzie dla z Głosu Pomorza. Kontuzja wykluczyła jej udział w mistrzostwach Europy, które rozgrywane były w Polsce, a w których nasz siatkarki zdobył brązowy medal.

Wielu jednak chciało mieć w swoim składzie Milenę Rosner. Po zakończonym sezonie oprócz propozycji z PlusLigi Kobiet (Budowlani, PTPS, Centrostal, MKS Dąbrowa-Górnicza) reprezentantka Polski miała również oferty z ligi włoskiej, tureckiej a nawet brazylijskiej. Choć czuje się spełniona jako siatkarka po występie na Igrzyskach Olimpijskich, grze w ligach hiszpańskiej i włoskiej, to wciąż myśli o grze w reprezentacji Polski. – Jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa, ale tendencja jest taka, aby kadra była sukcesywnie odmładzana. Jeszcze spróbuję powalczyć o miejsce, ale to nie będzie takie łatwe i proste – twierdzi Rosner.

W składzie kadry z pewnością zdrową Milenę Rosner widziałby selekcjoner Jerzy Matlak. Tym bardziej, że sama zawodniczka wypowiada się o nim w bardzo pozytywnych słowach. – Trenera Jerzego Matlaka pamiętam jeszcze z czasów, gdy mnie trenował w pilskiej drużynie Nafta Gaz. To znakomity fachowiec i jeden z najbardziej utytułowanych trenerów w polskiej hierarchii klubowej. Ma świetny warsztat. Jest także dobrym psychologiem – stwierdziła Rosner.Całość wywiadu w Głosie Pomorza

źródło: Głos Pomorza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved