Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Częstochowianie dedykują każde zwycięstwo Dawidowi

Częstochowianie dedykują każde zwycięstwo Dawidowi

fot. archiwum

Po pechowym dla Dawida Murka meczu w Kędzierzynie lekarze starają się jak najszybciej doprowadzić zawodnika do grania. Zawodnika czeka kolejna operacja. Murem za nim stoją jego koledzy z drużyny, którzy wspierają Dawida i zapowiadają walkę o zwycięstwa - dla niego.

Strasznie wyglądającą kontuzję zawodnik odniósł podczas skakania do bloku. Wtedy to, gdy opadł na ziemię nienaturalnie skręcona pod dużym kątem do wewnątrz kostka nie wytrzymała. Jeden z najlepszych polskich siatkarzy doznał otwartego złamania teraz czeka go długa rehabilitacja.

Wszyscy w klubie myślimy o Dawidzie. Chcemy mu dedykować każde zwycięstwo, mobilizujemy się dodatkowo do walki z myślą o jego kłopotach. Robimy co możemy, żeby wspierać go dobrą grą – deklaruje w rozmowie z Super Expressem Bartosz Janeczek.

Każdy mecz jest teraz dla nas podwójnie ważny. Mówimy sobie z chłopakami, że walczymy tylko dla niego, po to, żeby było mu lżej na duszy, gdy dowie się o naszych sukcesach – dodaje trener AZS Częstochowa, Grzegorz Wagner.Dawid to zawsze był twardziel, miał niezłe zdrowie, więc dojście do zdrowia może być szybsze niż w innych przypadkach, ale nie chcę wychodzić przed szereg i mówić za lekarzy, kiedy wróci – mówi o Dawidzie w Super Expressie częstochowski szkoleniowiec.źródło: inf. własna, Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved