Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zawodnik z Litwy wzmocni zespół Ślepska Suwałki

Zawodnik z Litwy wzmocni zespół Ślepska Suwałki

fot. archiwum

24-letni Jonas Rakickas będzie nowym zawodnikiem pierwszoligowego Ślepska Suwałki. Do drużyny mierzący niemal 2 metry zawodnik dołączy pod koniec grudnia lub na początku przyszłego roku, występować może na pozycji atakującego bądź środkowego.

Siatkarze Ślepska Suwałki zajmują 9. miejsce w tabeli, a trzy ostatnie porażki z rzędu nie napawają optymizmem. Trener Adam Aleksandrowicz ma ponadto problemy ze zdrowiem swoich zawodników – z gry wyłączony jest rozgrywający Jacek Malczewski oraz libero Tomasz Knasiecki. Wprawdzie Malczewski wraca już do treningów, ale nie skacze do bloku obawiając się odnowienia urazu kontuzjowanego palca.

Wciąż kłopoty z kolanem ma też Mariusz Szlejter, ale jak to jest groźne, dowiemy się po szczegółowych badaniach. Na pełnych obrotach trenuje z kolei Sławomir Gołębski, ale po kontuzji oka ma jeszcze sporo zaległości – relacjonuje Gazecie Wyborczej Aleksandrowicz. – Mimo to wszyscy oprócz Knasieckiego jadą do Nysy.

Uzupełnieniem i wzmocnieniem składu ma być litewski siatkarza, występujący do tej pory w zespole Flamingo Villey Wilno. Jonas Rakickas był już przymierzany do Ślepska przed rozpoczęciem sezonu, jednak do podpisania kontraktu nie doszło.źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved