Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: W sobotę Ósemkę czeka trudny mecz z Pekpolem

II liga: W sobotę Ósemkę czeka trudny mecz z Pekpolem

fot. archiwum

W sobotę Ósemka powalczy z Pekpolem Ostrołęka. Spotkanie będzie wymagało wiele wysiłku ze strony siedleckiego zespołu. W pierwszej rundzie w Siedlcach Pekpol przegrał 0:3 i niedługo po tym trener Andrzej Dudziec zgłosił swoją rezygnację.

Kilka kolejek później drużyna stanęła na nogi zmobilizowała się i zaczęła wygrywać mecz za meczem. Tym samym na półmetku rozgrywek zajmowała fotel lidera. Teraz z całą pewnością Pekpol będzie chciał odegrać się za porażkę i postara się odebrać Ósemce stracone punkty.

Mecz ten będzie pojedynkiem na szczycie, a to jaki będzie jego wynik na pewno w znaczącym stopniu wpłynie na ostateczny bilans punktowy. Ósemka przez kilka kolejek szła łeb w łeb z Pekpolem, tracąc zaledwie kilka małych punktów. Przegrana siedlczan z drużyną AS Białołęka (1:3) oddaliła Ósemkę od Pekpolu. Podopieczni trenera Macieja Nowaka jednak nie dali za wygraną i usilnie starają się dogonić Ostrołękę. Pierwszym krokiem było pewne zwycięstwo z AZS UW Warszawa (3:0). I sytuacja, że Pekpol w tej samej kolejce zwyciężył 3:0 z Białołęką nie martwi siedlczan.

Najważniejsze, że pozostała tzrypunktowa różnica między tymi drużynami, bo równie dobrze mogła zwiększyć się do sześciu "oczek". A to mogłoby być przeszkodą nie do pokonania. Jedno z najciekawszych starć tego sezonu odbędzie się w sobotę 12 grudnia o godzinie 18:00 Hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved