Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Krakowianie faworytami

II liga M: Krakowianie faworytami

fot. archiwum

W dniu dzisiejszym w Krakowie o godzinie 18.00 dojdzie to ważnego siatkarskiego pojedynku. Wanda Kraków będzie podejmowała u siebie gości ze Skarżyska-Kamiennej. Ekipa STS-u dotychczas pełniła rolę dostarczyciela punktów w grupie 4. II ligi.

Zdecydowanymi faworytami tego spotkania są oczywiście gospodarze, którzy w ostatniej kolejce pokonali rezerwy Resovii Rzeszów bez straty seta. Natomiast zespół STS-u ostatnio uległ u siebie siatkarzom z Krosna 0:3.

Siatkarze ze Skarżyska-Kamiennej z dwoma oczkami w dorobku zamykają tabelę 4. grupy II ligi, natomiast zespół z Krakowa walczy o pierwszą "czwórkę". Wcześniej siatkarze Wandy pokonali Politechnikę Krakowską również 3:0. Krakowianie są "na fali" i będą walczyc w tym spotkaniu o każdą piłkę, jeśli tylko nie zlekceważą rywala. Zawodnicy ze Skarżyska-Kamiennej na pewno łatwo nie poddadzą się i pewnie też będą walczyc do końca.

Zapraszamy na to spotkanie do Krakowa na godzinę 18.00 do hali Wandy Kraków przy ul. Odmogile 1B. W następnej kolejce Wanda Kraków zagra na wyjeździe z Siemianowicami, a Skarżysko-Kamienna podejmie u siebie zawodników Rafako Racibórz.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved