Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Akademiczki z Radomia chcą podtrzymać zwycięską passę

II liga K: Akademiczki z Radomia chcą podtrzymać zwycięską passę

fot. archiwum

O siódme zwycięstwo z rzędu będą rywalizowały z ŁKS-em Łódź siatkarki AZS-u Politechnika. Radomianki, wbrew pozorom, czeka niezbyt łatwe zadanie. Obecnie akademiczki zajmują 3. miejsce w tabeli, natomiast zawodniczki z Łodzi plasują się na 8. pozycji.

Siatkarki z Radomia już dawno nie zaznały goryczy porażki. – Tak jak dziewczyny, też chciałbym, żeby ta seria trwała jak najdłużej. Do meczu z ŁKS-em więc przygotowywaliśmy się takim samym rytmem jak do poprzednich spotkań – podkreśla trener Aleksander Klimczyk.Powinno to przynieść spodziewany efekt – dodaje.

To, że ŁKS plasuje się na trzeciej pozycji od końca, nie oznacza dla radomianek wcale łatwej przeprawy. Team byłego mistrza Polski tak naprawdę szlifowanie formy na poważnie rozpoczął dwa miesiące temu, gdy szefowie klubu znaleźli sponsora. Dopiero teraz więc dziewczęta z Łodzi zaczynają więc pokazywać pazurki. W ubiegłym tygodniu pokonały AZS AWF Warszawa. – Jeżeli ma to pomóc w walce z rywalem, zgodnie z zasadą, że zwycięskiego składu się nie zmienia, na parkiet wybiegnie raczej ta sama szóstka, co w konfrontacji ze stołeczną Politechniką wygranym przez nas 3:0 – informuje trener Klimczyk.

Początek spotkania AZS-u Politechnika z ŁKS-em w hali Politechniki Radomskiej w sobotę, o godz. 15.30.źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved