Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Igor Prielożny: Nie ma o czym rozmawiać

Igor Prielożny: Nie ma o czym rozmawiać

fot. archiwum

Siatkarki BKS-u Aluprof Bielsko-Biała poniosły w środę kolejną porażkę w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń. Tym razem podopieczne trenera Igora Prielożnego musiały uznać wyższość siatkarek zespołu Modranska VK Prostejov. Czeski zespół zwyciężył 3:2.

Miroslav Čada (szkoleniowiec VK Prostejov): – Spotkanie było bardzo wyrównane. Na końcowym wyniku zaważył czwarty set. Po obu stronach siatki były zawodniczki, które prowadziły grę w swoich zespołach: w Bielsku była to Helena Horka, a u nas Milada Spalova i Kim Glass. Mieliśmy zdecydowanie więcej bloków i to chyba odgrywało kluczową rolę w tym meczu.

Igor Prielożny (szkoleniowiec BKS Aluprof): – Nie ma o czym rozmawiać. Gratuluję zespołowi z Prostejova, że wykorzystał szansę, którą dostał. Byliśmy blisko wygrania czwartego seta, ale niestety się nie udało. W tie-breaku lepiej zagrały gospodynie.

Helena Horka (zawodniczka BKS Aluprof): – Jest nam wstyd za wynik. Po pierwszym secie, w którym zagrałyśmy naprawdę dobrze, myślałyśmy że będzie łatwiej. Niestety tak nie było. Przeciwniczki z seta na set grały coraz lepiej.Kim Glass (zawodniczka VK Prostejov): – Wiedziałyśmy, że BKS Aluprof to bardzo silny przeciwnik, że będziemy musiały ciężko walczyć. Wspólnie udało nam się tego dokonać. Udałyśmy się na boisko i zagrałyśmy to, co potrafimy. Gra jest naszą pasją i wkładamy w nią całe swoje serce.

Wypowiedzi zanotował i opracował Tomasz Rakoczy

źródło: bksbielsko.cba.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved