Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Aleksandra Jagieło: To zwycięstwo było nam potrzebne

Aleksandra Jagieło: To zwycięstwo było nam potrzebne

fot. archiwum

Po ostatnim gwizdku szwedzkiego sędziego w hali "Muszyna" zapanowała prawdziwa euforia. Radość z powodu zwycięstwa nad Zarieczem Odincovo widać było również w pomeczowych wypowiedziach zawodniczek i trenera mistrzyń Polski.

Po analizie gry Zariecza doszliśmy do wniosku, że musimy więcej grać pierwszym tempem. Dlatego też zdecydowaliśmy się na Agnieszkę Śrutowską w wyjściowym składzie – powiedział o niespodziankach w ustawieniu Bogdan Serwiński. Szkoleniowiec mistrzyń Polski stwierdził, że zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo. – To nie było gładkie zwycięstwo. Zespół rosyjski udowodnił, że jest bardzo dobrą drużyną i rozkręcał się z każdą minutą – podsumował trener zwycięskiego zespołu.

Aleksandra Jagieło nie kryła radości, ale też ulgi z powodu czwartkowej wygranej. – To zwycięstwo było nam potrzebne, żeby uwierzyć w siebie. Przyznam szczerze, że również byłam zaskoczona zmianami w składzie, ale na treningach ćwiczymy różne warianty, więc nie była to dla nas zupełna nowość – powiedziała kapitan Banku BPS Fakro Muszynianki. Świetną partię rozegrała Marta Solipiwko, która została uznana za bohaterkę spotkania. – Marta potrzebowała takiego meczu żeby w siebie uwierzyć. O zwycięstwie zadecydowało wiele czynników, Agnieszka Śrutowska dobrze rozgrywała pierwsze tempo, a wiele punktów zdobywałyśmy również blokiem – zakończyła Jagieło.

źródło: mksmuszynianka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved