Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > A. Karczmarzewska–Pura: Grałyśmy jakbyśmy miały nogi powiązane

A. Karczmarzewska–Pura: Grałyśmy jakbyśmy miały nogi powiązane

fot. archiwum

Agata Karczmarzewska-Pura w meczu z Organiką Budowlani Łódź zagrała na pozycji środkowej, zastępując Aleksandrę Liniarską. - Miałam jeden trening na to, aby się przestawić. Na pewno jest ciężko - przyznała siatkarka z Dąbrowy Górniczej.

Nie jest to co prawda mój debiut, bo zaczynałam swoją przygodę z siatkówkę na środku. Miałam jednak trochę problemów, ale starałam się godnie zastąpić koleżanki – dodała zawodniczka MKS-u.

Agata Karczmarzewska-Pura była najskuteczniejszą blokującą w swoim sezonie. Sama skromnie mówiła, że nie miało to większego wpływu na przebieg meczu. – Starałam się zagrać jak najlepiej.

Karczmarzewska-Pura dodała, że ciężko jej określić na gorąco co było przyczyną takiej postawy jej zespołu. – Grałyśmy trochę tak, jakbyśmy miały nogi powiązane. Poza tym zespół z Łodzi zagrał poprawnie, robił mało błędów, myśmy nie zagroziły dziewczynom w zagrywce.Grałyśmy tak, jakby z nas zeszło powietrze. Być może jest to moment, kiedy jesteśmy mniej predysponowane, trochę słabsze. Mam nadzieję, że teraz weźmiemy się w garść i po prostu pokażemy charakter. Będziemy broniły trzeciego miejsca w lidze – dodała Agata Karczmarzewska-Pura.

Rozmawiał Marek Magiera, Polsat Sport

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved