Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Wnuk w gipsie do końca roku

Radosław Wnuk w gipsie do końca roku

fot. archiwum

Radosław Wnuk spotkanie Ligi Mistrzów z Radnickim, oraz ligowe z AZS Olsztyn oglądać musiał zza bandy reklamowej. - No cóż, dostałem piłką na treningu przy bloku i palec był gotowy do gipsu - mówi kolejny kontuzjowany zawodnik Skry.

Na razie jest za wcześnie, by mówić o rehabilitacji. Ręka jest usztywniona w gipsie na jeszcze minimum trzy tygodnie, rehabilitacja będzie później. No cóż, dostałem piłką na treningu przy bloku i palec był gotowy do gipsu – opowiada o przyczynach swojej kontuzji Radosław Wnuk.

Bełchatowianie mają problemy z licznymi kontuzjami i napiętym terminarzem rozgrywek. Trener Jacek Nawrocki próbuje dawać trochę odpoczynku poszczególnym zawodnikom, ale nie jest to łatwe w obliczu ważnych spotkań i licznych kontuzji. W grudniu szansę udowodnienia swojej wartości miał dostać właśnie Wnuk, który mógłby zastąpić Marcina Możdżonka.Bardzo żałuję, bo cały grudzień miałem właśnie grać, taki był plan trenera Nawrockiego. Nie mam na to jednak już żadnego wpływu. Będę chciał jak najszybciej wrócić do wysokiej dyspozycji, jednak to jest ręka w gipsie. Wiadomo, że po trzech tygodniach unieruchomienia mięśnie trzeba będzie odbudowywać – twierdzi środkowy mistrzów Polski.

Skra wygrała w czwartek zaległe spotkanie ligowe z AZS Olsztyn. Radosław Wnuk oglądał mecz z boku i bardzo pozytywnie ocenił grę swoich kolegów. – Dzisiaj zagraliśmy kapitalne spotkanie, szczególnie Maciek Dobrowolski – chwalił MVP tego spotkania Wnuk. – Wysoki procent kończonych piłek, zabójcze kontrataki – to wszystko złożyło się na taki wynik.źródło: inf. własna, Radio Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved