Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Mrągowska Liga Siatkówki na półmetku

Mrągowska Liga Siatkówki na półmetku

fot. archiwum

Przed nami szósta kolejka rozgrywek MLS. Najciekawiej zapowiada się pojedynek pomiędzy Zespołem Szkół Zawodowych, a Zespołem Szkół nr 2. Dodatkowym smaczkiem tej rywalizacji jest fakt, iż  te drużyny nie spotkały się podczas mistrzostw Powiatu.

Szósta kolejka zacznie się od meczu FUNNY Volley- Liceum Ogólnokształcące 1. Patrząc na dorobek punktowy i ostatnie sukcesy na arenie województwa to "Ogólniak" jest faworytem tego spotkania, ale "Zabawni" może znów pokuszą się o niespodziankę.

W kolejnym spotkaniu FUNNY Volley podejmie zespół Żołnierskiej. Tym razem to FUNNY jest w lepszej sytuacji, ponieważ ich rywalom nie udało się do tej pory wygrać żadnego seta. Poprzednie mecze Żołnierskiej pokazały, że nie można zlekceważyć rywala, bo niespodzianki były bardzo blisko.

Trzeci pojedynek sobotniego popołudnia to mecz "Ogólniaka" z ekipą z Żołnierskiej. Podopieczni Cezarego Samborskiego nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów z teoretycznie słabszym rywalem.Najciekawsze spotkanie tego dnia rozpocznie sie o godzinie 18.00. Zespół Szkół Zawodowych, jak i "SN" plasują się ex-equo na piątym miejscu w tabeli, z dwoma punktami straty do drugiego w tabeli Pegaza Piecki. Podczas mistrzostw Powiatu Mrągowskiego to podopieczni Tomasza Szewczaka uplasowali się wyżej w klasyfikacji końcowej, ale nie grali oni bezpośredniego meczu z ZS nr 2.

W przedostatnim meczu sobotniego wieczoru zespół Belfrów podejmie Zespół Szkół nr 2. Belfry, które spisują się w tegorocznej lidze przeciętnie mają duże chęci na wygranie tego spotkania. Podopieczni Witolda Flisiaka, aby myśleć o wysokim miejscu nie mogą sobie pozwolić na przegranie żadnego seta.

Szóstą kolejkę zakończy mecz przedstawicieli mrągowskiej oświaty z Zespołem Szkół Zawodowych. Oba zespoły pomimo, ze mają tyle samo punktów to ich poziomy znacznie od siebie odbiegają. Młody zespół z ZSZ będzie chciał zrobić wszystko, aby mecz zakończyć w dwóch setach.

źródło: inf. własna, sport.mragowo.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved