Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Ciesielska: Kadra to moje marzenie

Katarzyna Ciesielska: Kadra to moje marzenie

fot. archiwum

Młoda zawodniczka Organiki Budowlanych Łódź jest jednym z filarów beniaminka PlusLigi Kobiet. Jak sama twierdzi duża w tym zasługa trenera Popika, który poświęca dużo czasu na indywidualne ćwiczenia ze swoimi podopiecznymi.

Jak pokazały wcześniejsze kolejki łódzki beniaminek jest nieobliczalny. Potrafi wygrywać z wyżej notowanymi zespołami by później ulec teoretycznie słabszym przed własną publicznością. – Nie wiem, z czego wynikają takie wahania formy. Naprawdę. Cały czas myślimy o ostatniej porażce i staramy się znaleźć jej przyczynę. Być może przegrałyśmy, bo po pierwszym wygranym secie zlekceważyłyśmy rywalki? Albo myślałyśmy, że dalej jakoś już pójdzie i odniesiemy kolejne zwycięstwo? Trudno powiedzieć. – zastanawia się w rozmowie z gazeta.pl nad przyczynami takiego stanu rzeczy Katarzyna Ciesielska.

W następnej kolejce Budowlane zmierzą się z biorącą udział w Lidze Mistrzyń ekipą z Dąbrowy Górniczej i z całą pewnością będzie to pojedynek, w którym o punkty będzie bardzo ciężko. – Po pierwsze – ostatnio dobrze nam się gra na wyjazdach, po drugie – to jest zespół, który nam leży i jesteśmy w stanie z nim wygrać. – ocenia Ciesielska.

Ostatnio pojawiły się nawet głosy, iż ta młoda siatkarka zasługuje na powołanie do kadry Jerzego Matlaka ale jak sama skromnie twierdzi no to jest jeszcze za wcześnie. – Chyba nie jestem jeszcze do tego przygotowana pod względem sportowym i mentalnym, ale oczywiście to jest moje wielkie marzenie. – kończy.źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved