Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agnieszka Bednarek: Trzeba zagrać naprawdę dobrze

Agnieszka Bednarek: Trzeba zagrać naprawdę dobrze

fot. archiwum

- Można z nimi normalnie grać, tyle tylko, że trzeba zagrać naprawdę dobrze - mówi przed czwartkowym meczem z Zarechiem Odintsovo Agnieszka Bednarek-Kasza. O Lidze Mistrzyń, transferze do Muszyny i planach na przyszłość opowiada środkowa Muszynianki.

Grałaś przeciwko rosyjskiemu zespołowi jeszcze w barwach Farmutilu Piła. Czy trener Serwiński korzystał z Twojej wiedzy?

– Grałam w poprzednim sezonie i dwa sezony temu przeciwko tej drużynie. Od tego czasu zespół Odincowa bardzo się zmienił dlatego myślę, że informacje które posiadają trenerzy są zdecydowanie wystarczające.

Co możesz powiedzieć o v-ce Mistrzyniach Rosji?– Jest to zespół bardzo poukładany, w którym ciężko znaleźć słabe punkty. Już same nazwiska mówią wiele o klasie drużyny. Można z nimi jednak normalnie grać, tyle tylko, że trzeba zagrać naprawdę dobrze.

Wyjątkowo skomplikowałyście swoją sytuację porażką z Metalem Galati. Jak wspominasz mecz w Rumunii?

– My same się nie spodziewałyśmy, że możemy tak słabo zagrać. Okazuje się jednak, że możemy. To był kolejny – po przegranej w Dąbrowie – słaby mecz w naszym wykonaniu, ale wydaje mi się, że będzie już tylko lepiej.

*Więcej w serwisie www.mksmuszynianka.pl

źródło: mksmuszynianka.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved