Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zbigniew Bartman zagra w Prisma Taranto

Zbigniew Bartman zagra w Prisma Taranto

fot. archiwum

Kilka dni temu Zbigniew Bartman rozwiązał kontrakt z Gazpromem Surgut. Powodem były problemy klubu z uregulowaniem płatności wobec zawodników. Polak wrócił do kraju, a już skusił się na bardzo korzystną ofertę z Włoch.

Włoska Prisma występuje w Serie A i po 14 kolejkach zajmuje 11. miejsce w tabeli. W ostatnim meczu ligowym uległa 1:3 RPA-LuigiBacchi.it Perugia.

Sam zawodnik po powrocie z Rosji nie chciał się wypowiadać na temat swoich dalszych planów. – Trudno mi cokolwiek powiedzieć. Moimi sprawami zajmuje się menedżer Andrzej Grzyb i to on prowadzi negocjacje – powiedział Bartman w rozmowie dla "Przeglądu Sportowego". – Chciałbym trafić do klubu, w którym będę mógł robić dobrze to, co kocham, czyli grać w siatkówkę – dodał.

Być może tym razem oczekiwania zawodnika się spełnią i trafi on do klubu, w którym będzie mógł się spełniać jako zawodnik, ale także będzie miał zapewnioną stabilizację finansową. 


Jak donosi jeden z portali informacyjnych, jest już pewne, że Zbigniew Bartman zagra w Prisma Taranto. Zatem z Rosji przenosi się do Włoch, a jego nowymi klubowymi kolegami będą między innymi Brazylijczyk Rivaldo oraz Amerykanin Suxho.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved