Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > PGE Skra powraca do najsilniejszego ustawienia

PGE Skra powraca do najsilniejszego ustawienia

fot. archiwum

O godzinie 18:00 Skra rozpocznie drugie spotkanie w tegorocznej edycji LM. Na spotkanie z Radnickim Kragujevac do składu wrócą ci, którzy ostatnio dostali trochę wolnego, czyli Marcin Możdżonek, Michał Bąkiewicza, Piotr Gacek i Daniel Pliński.

Gdyby ktoś był w środku zespołu, to wiedziałby, że musiałem niektórym graczom dać odpocząć – mówi przed spotkaniem z serbskim zespołem trener Jacek Nawrocki.Czasem nawet nie tyle zmęczenie fizyczne, ale i psychiczne wymaga przerwy w pracy.

Powrót Piotra Gacka na pozycję libero spowoduje, że do kwadratu rezerwowych wróci Michał Winiarski. Jak informuje „Dziennik Łódzki" zawodnik uda się do Włoch na konsultację medyczną, po której klub oraz kibice dowiedzą się kiedy wróci do normalnych treningów.

Dwa najbliższe spotkania w Lidze Mistrzów PGE Skra rozegra w łódzkiej hali Atlas Arena. Poza dzisiejszym pojedynkiem z Radnickim, za tydzień podopieczni Jacka Nawrockiego zmierzą się z Knack Roeselare z Belgii. Będzie to z pewnością nie lada gratka dla sympatyków siatkówki. Bilety na te mecze sprzedają się jak świeże bułeczki, a klub z Bełchatowa liczy na kolejny rekord frekwencji.źródło: Dziennik Łódzki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved