Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Magdalena Śliwa: Rozbiłyśmy rywalki zagrywką

Magdalena Śliwa: Rozbiłyśmy rywalki zagrywką

fot. archiwum

Nie milkną echa wczorajszego zwycięstwa MKS Dąbrowa Górnicza nad ASPTT Mulhouse. Kapitan drużyny Magdalena Śliwa przyznała, że - cały zespół zagrał bardzo dobrze zagrywką, co było kluczem do odniesienia historycznego zwycięstwa.

Robert Sarna: Rozpoczęła pani mecz bardzo dobrze ponieważ dzięki pani zagrywce MKS prowadził różnicą dziewięciu punktów (10:1). Taka przewaga na samym początku seta zniechęciła przeciwnika do dalszej gry.

Magdalena Śliwa: – Na pewno tak jest jeżeli rywal narzuca swój styl gry od początku to zaczyna dominować. My zrobiłyśmy dobrą robotę zagrywką, a rywalki nie wiedziały, co mają zrobić. Po takich sytuacjach odechciewa się dalej grać. Cieszę się, że zagrałyśmy konsekwentnie i dobrze cały mecz dobrą zagrywką, konsekwentnie w obronie i dobrze w ataku.

Wiadomo, że zwycięzców się nie sądzi jednak przestoje w pierwszym, a szczególnie w końcówce trzeciego seta wprowadziły nerwowość w poczynania drużyny.– My słyniemy z tych przestojów, nad którymi musimy pracować. My byłyśmy pewne, że skończymy ten mecz i za szybko ten mecz się skończył i za szybko rozluźniłyśmy się.

Dalekie podróże służą wam, czego dowodem są osiągnięte wyniki.

– Nie narzekam na podróże autokarem. Mamy bardzo dobrych kierowców, także wszystko jest w porządku.

Czego trzeba wam życzyć, gdy drużyna jest praktycznie skompletowana, jeszcze tylko drobna kontuzja Katarzyny Gajgał.

– Czekamy na powrót Kasi. Mam nadzieję, że więcej kontuzji już w tym roku nie będzie w naszej drużynie. Następny mecz ligowy gramy w piątek i te mecze ligowe są dla nas najważniejsze w tym sezonie. Zapominamy o tym, co zrobiłyśmy i już myślimy o piątkowym spotkaniu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-12-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved